SinPro СИСТЕМЫ ЭЛЕКТРОПИТАНИЯ
г. Харьков, ул.Большая Панасовская, 1 61033 Украина, Харьков
(066) 800-36-29, (057) 728-13-89, info@sinpro.ua
slider4
slider3
slider1
slider2

Нові надходження

Стабілізатор напруги СН-18 000 "ГАРАНТ 220V"

Стабілізатор напруги СН-18 000 "ГАРАНТ 220V"

Стабілізатор напруги СН-18 000 "Гарант 220V" призначений для забезпечення стабільним елект..
24 530 грн. Без ПДВ: 24 530 грн.
Трифазний стабілізатор "Гарант" 30 кВт (3х11 квт)

Трифазний стабілізатор "Гарант" 30 кВт (3х11 квт)

Трифазний стабілізатор напруги будується на базі трьох однофазних стабілізаторів. Для трифазної сис..
46 035 грн. Без ПДВ: 46 035 грн.
Трехфазный стабилизатор "Гарант" 20 кВт (3х7 кВт)
Супер Акція

1 640 грн. 1 804 грн. Ex Tax: 1 640 грн.

1 815 грн. 1 997 грн. Ex Tax: 1 815 грн.

4 995 грн. 5 495 грн. Ex Tax: 4 995 грн.

6 875 грн. 7 563 грн. Ex Tax: 6 875 грн.

17 815 грн. 19 815 грн. Ex Tax: 17 815 грн.

Рекомендовані

ДБЖ SINPRO 250-S510

4 995 грн. 5 495 грн. Без ПДВ: 4 995 грн.

Стабілізатор напруги СН 7000 "ОБЕРІГ"

8 650 грн. Без ПДВ: 8 650 грн.

Стабілізатор напруги СН-300 "Оберіг"

1 499 грн. Без ПДВ: 1 499 грн.

Стабілізатори напруги

Джерела безперебійного живлення

Акумуляторні батареї

Зарядні пристрої

Відгуки

Новини

Політика конфіденційності SinPro..

Політика конфіденційності SinPro Розміщена тут  Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-.....

Стабилизаторы напряжения для квартиры..

В эру высоких технологий различная бытовая техника прочно вошла в жизнь современного человека и упростила повседневные обязанности. Стиральная машина, микроволновая печь, электроча.....

Стабилизаторы напряжения для дачи..

Сегодня практически каждый, кто обустраивает свой дачный участок, вынужден купить стабилизатор для дачи. Ведь большинство дачных коттеджей строится в местах, где электромагистрали .....

Купить источник бесперебойного питания (ИБП) для д..

Купить источник бесперебойного питания (ИБП) для домаСегодня многие задумываются над необходимостью купить ИБП для дома. Работа источника бесперебойного питания для дома имеет обще.....

ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, зарядні пристрої - продукція компанії "SinPro" в Україні Стабілізатори напруги та зарядні пристрої, джерела безперебійного живлення та інвертори - буквально всі товари нашої компанії добре зарекомендували себе як в Харкові, так і по всій Україні в різних застосуваннях: від побутової техніки до складного виробничого і технологічного обладнання. Вся продукція виробничої групи SinPro (Сінпро) розробляється з урахуванням вимог вітчизняного ринку.

Ми ведемо постійний науковий пошук і випускаємо нову продукцію. Наприклад, у 2011 році було розширено модельний ряд стабілізаторів напруги і компанія почала випуск нової лінійки стабілізаторів напруги для дому та обладнання під торговою маркою "Оберіг". Всі пристрої захисту електроживлення компанії "SinPro" - це надійні швидкодіючі апарати з мікропроцесорним управлінням для захисту будь-яких імпортних або вітчизняних приладів, від котла опалення до складного технологічного обладнання.

Стабілізатори напруги

Cтабілізатори напруги - це базовий напрямок виробничої групи SinPro протягом 8 років. Стабілізатори напруги випускаються в широкій номенклатурі: на різну потужність від 200 Вт до 15 000 Вт, для різного призначення і в різному виконанні, як в пластикових так і в металевих корпусах, з можливістю вертикального кріплення на стіну.

Стабілізатори для котлів

Стабілізатори напруги для котлів опалення - спеціалізовані пристрої для захисту котлів опалення від аварійних ситуацій в електромережі. Дозволяють котлам опалення працювати в більш широкому діапазоні мережевої напруги (деякі моделі, наприклад SinPro СН 750пт, розраховані на роботу від 130 В). Водночас, багато моделей стабілізаторів напруги для котлів універсальні в застосуванні й можуть бути використані для живлення комп'ютерів, телевізорів та іншої побутової техніки.

Стабілізатори для побутової техніки

Стабілізатори напруги для побутової техніки - портативні пристрої потужністю від 800 Вт до 3000 Вт, призначені для роботи:

  • з побутовими холодильниками
  • з кондиціонерами
  • з пральними машинами

Як правило, вмикаються такі стабілізатори напруги безпосередньо перед побутовою технікою, що потребує захисту, індивідуально для кожного електроприладу.

Стабілізатори для будинку

Стабілізатори напруги для будинку та обладнання - пристрої, що призначені для захисту обладнання всього будинку. Випускаються під торговими марками "Оберіг" і "Гарант 220V". Залежно від кількості фаз мережі, бувають однофазні стабілізатори напруги і трифазні стабілізатори напруги.

Джерела безперебійного живлення ДБЖ (безперебійник)

Джерела безперебійного живлення, скорочено ДБЖ, з синусоїдальною вихідною напругою - це один з основних напрямків групи SinPro (Сінпро), оскільки з моменту утворення група "SinPro" спеціалізувалася на розробці DC-AC перетворювачів напруги з синусоїдальною вихідною напругою. Сама назва торгової марки "SinPro" походить від слів sinusoida і professional. Тому традиційно всі ДБЖ SinPro забезпечують чисту синусоїдальну напругу при роботі на будь-який тип навантаження. Найбільш популярними наразі є джерела безперебійного живлення для котлів опалення - це спеціалізовані системи, розраховані на тривалий час автономної роботи з зовнішньої акумуляторною батареєю, що враховують особливості котлів опалення різних марок. На особливу увагу заслуговують джерела безперебійного живлення для котлів опалення ДБЖ SinPro 200 S910 - це унікальні прилади з подвійним перетворенням напруги "ON-Line" ДБЖ для котлів опалення на тривалий час автономної роботи з подвійною гальванічною розв'язкою від мережі.

На відміну від стабілізаторів напруги, такі системи забезпечують дійсно 100% захист обладнання від всіх несправностей в електромережі і перешкод від зварювання. Окрім ДБЖ для котлів, групою SinPro були розроблені та випускаються:

  • джерела безперебійного живлення для котеджів
  • системи гарантованого живлення на тривалий час автономної роботи
  • інвертори
  • зарядні пристрої для акумуляторів
  • автомобільні зарядні пристрої
  • трансформатори

Ми використовуємо сучасні схемотехнічні рішення і новітню елементну базу.

Вiдгуки магазину

Узнать параметры сети

tester