SinPro СИСТЕМЫ ЭЛЕКТРОПИТАНИЯ
г. Харьков, ул.Большая Панасовская, 1 61033 Украина, Харьков
(066) 800-36-29, (057) 728-13-89, info@sinpro.ua

Про нас

Харківська компанія SinPro (Сінпро) відома на українському ринку систем електроживлення вже понад 8 років.

За цей час зусиллями співробітників підприємства - видатними фахівцями та професіоналами в області електроніки і приладобудування було налагоджено виробництво систем безперебійного живлення та електротехнічних пристроїв, що забезпечують стабільну напругу для живлення устаткування, чутливого до перебоїв в електричній мережі. На сьогодні продукція Сінпро завоювала авторитет не тільки в Харкові, але й на всій території України як виробник надійного обладнання високої продуктивності. Його технічних характеристик цілком вистачає для того, щоб закрити потреби всіх сфер людської діяльності - від захисту побутової техніки до потужного технологічного обладнання. Велика популярність обладнання даного виробника пояснюється тим фактом, що при його розробках в першу чергу враховувалися особливості вітчизняного ринку електротехнічних пристроїв і вимог українського споживача.

Завдяки використанню сучасної елементної бази, а також інноваційних схемотехнік вироби торгової марки SinPro мають високу надійність і відмінні

функціональні показники й асоціюються у споживачів з продукцією, яка втілює в собі інноваційні рішення та досягнення науки в цій галузі. Основним критерієм процесу виробництва обладнання Сінпро є якість виробів, тому здійснення жорсткого контролю на всіх етапах виготовлення комплектуючих і збірки пристроїв - одне з найбільш пріоритетних завдань, які ставляться сьогодні в компанії.

На сьогоднішній момент під брендом SinPro на ринок поставляється наступне обладнання: джерела безперебійного живлення, інвертори, контролери, трансформатори, зарядні пристрої, акумулятори та широкий спектр стабілізаторів напруги. Останній вид продукції є цільовим для підприємства, а його виготовлення - базовим напрямком діяльності виробничої групи компанії, тому на його випуск орієнтована більшість виробничих потужностей.

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, стабілізатор для АОГВ. Настінний, двоконтурний, виробник Vaillant. І ще таке питання: яким чином його встановити? До кого порекомендуєте звернутися за допомогою?

Я дуже задоволений придбаним обладнанням! Навчений гірким досвідом: на дачі перегорів насос в свердловині. Придбав стабілізатор напруги й тепер абсолютно спокійний! Простий у використанні й надійний, ще й за притомні гроші. Дякую!

Який стабілізатор порекомендуєте, щоб забезпечував безпеку для усіх електропобутових приладів в квартирі?