SinPro СИСТЕМЫ ЭЛЕКТРОПИТАНИЯ
г. Харьков, ул.Большая Панасовская, 1 61033 Украина, Харьков
(066) 800-36-29, (057) 728-13-89, info@sinpro.ua

Тороїдальний трансформатор

Купити тороидальний трансформатор по відмінною ціною. Тороїдальний трансформатор - відгуки та характеристики

У цій категорії немає товарів.

Трансформатори: застосування, технічні характеристики. Чому варто купувати тороїдальні трансформатори

Розрізняють три основні різновиди трансформаторного магнітопроводу - стержньовий, броньований і тороїдальний. Якщо порівнювати їх за функціональними характеристиками, а також по спектру застосування, то в більшості випадків перевага мають тороїдальні трансформатори.

Пристрої даного різновиду відрізняються широким діапазоном використання в багатьох галузях сучасної промисловості. Серед сфер, в яких тороїдальні трансформатори мають найбільший попит, можна назвати:

  • Джерело безперебійного живлення (ДБЖ);
  • Стабілізатори напруги;
  • Освітлювальну і радіотехніку;
  • Медичне і діагностичне обладнання.

Функціональні характеристики тороїдального трансформатора

Тороідальним трансформатором називають силовий однофазний понижуючий або підвищуючий трансформатор, який має тороїдальний сердечник з двома або більше обмотками. Принцип роботи даного пристрою аналогічний моделям броньового і стрижневого різновидів. Всі ці прилади призначені для перетворення електричної енергії з одного значення напруги в інше. При цьому конструктивні особливості тороїдального сердечника уможливлюють істотне зменшення ваги і розмірів пристрою. Як наслідок помітно покращуються техніко-економічні показники.

Однією з характерних особливостей тороїдальних трансформаторів з вільними виводами є їх малий об'єм. У порівнянні з пристроями, що мають шихтованний сердечник, показники економії досягають вражаючих 60%. Крім того трансформатори з гнучкими виводами набагато легше підключаються до елементів внутрішнього монтажу будь-якого радіоелектронного пристрою.

Не менш важливою характеристикою тороїдальних трансформаторів є кільцева форма сердечника, яку фахівці справедливо вважають ідеальною. Це дозволяє істотно заощадити на матеріалах в процесі виробництва пристрою. Будучи симетрично розподіленою по всій поверхні сердечника, обмотка має меншу довжину. Відповідно, показники опору обмотки зменшуються, а коефіцієнт корисної дії збільшується.

Ще одна очевидна перевага - можливість використання струму більш високої щільності, оскільки обмотки піддаються ефективному охолодженню по всій поверхні тороїдального сердечника. Мінімальні значення втрати в залізі дозволяють домагатися низьких показників струму намагнічування. Це, в свою чергу, підвищує теплову навантажувальну здатність трансформатора тороїдального типу.

Тороїдальні трансформатори, які використовуються замість пристроїв з шихтованими сердечниками, забезпечують чималу економію електроенергії. Її показники становлять від 30% (робота під навантаженням) до 80% (холостий хід). Низьке значення розсіювання, менше ніж у звичайних моделей на 70-80%, є ще однією перевагою тороїдальних пристроїв. Особливо важливий цей фактор, якщо мова йде про обладнання з чутливими електронними ланцюгами.

Установка тороїдальних трансформаторів, потужність яких не перевищує 1 кВА, не є складною або тривалою. Для монтажу використовується центруюча металева шайба і спеціальний болт, який проходить через центральний отвір пристрою.

Замовити і купити тороїдальні трансформатори

Купити тороїдальні трансформатори із необхідними технічними параметрами можна звернувшись до послуг компанії SinPro. Вся вироблена техніка піддається ретельному контролю якості із застосуванням спеціального тестувального обладнання. Також для проведення тестів може бути розроблений і виготовлений дослідний зразок трансформатора.

При підборі конкретної моделі пристрою необхідний облік цілого ряду істотних чинників. Обов'язковими даними для розрахунку є:

  • Напруга живильної мережі;
  • Струм навантаження;
  • Показники вихідної напруги.

Ці дані дозволяють обчислити потужність вторинної обмотки і площу перетину сердечника, а також підібрати його точний розмір. Крім того, визначається габаритна потужність пристрою, розрахункові числа витків обмоток (первинної та вторинної) і діаметри проводів обмоток. Оскільки тороїдальні трансформатори характеризуються малим значенням розсіювання магнітного потоку, падіння напруги в обмотках визначається по активному спротиву. Для компенсації втрат на опір у вторинній обмотці потрібне збільшення в ній числа витків (на 3%).

Крім того, фахівці компанії SinPro використовують для розрахунку додаткові дані - максимальні габаритні розміри пристрою, максимальний показник робочої напруги, довжину і форму виводів, а також процентне значення осідання напруги у вторинній обмотці.

Тороїдальні трансформатори від SinPro - це гарантія ефективності та надійності, перевірена на практиці! Замовити і купити тороїдальні трансформатори ви можете в нашому інтернет-магазині.

Задати питання


Notice: Undefined variable: entry_rating in /home/sinpro/sinpro.ua/www/catalog/view/theme/so-shoppystore/template/product/category.tpl on line 478 Notice: Undefined variable: entry_bad in /home/sinpro/sinpro.ua/www/catalog/view/theme/so-shoppystore/template/product/category.tpl on line 478           Notice: Undefined variable: entry_good in /home/sinpro/sinpro.ua/www/catalog/view/theme/so-shoppystore/template/product/category.tpl on line 488